y

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                         

WIECZOREK RODZINNY

 

26 maja obchodzą swoje święto wszystkie Mamy, a 23 czerwca – to Dzień Taty. W Szkole Podstawowej w Bąkowicach, tradycyjnie już, uczniowie klas IV – VI, oba te ważne święta połączyli, zapraszając Rodziców na czwartkowe popołudnie. Mamy i Tatusiowie stawili się bardzo licznie, aby obejrzeć występy swych pociech.

Jako pierwsi wystąpili uczniowie najstarszej klasy – klasy VI. Dzieci powitały Gości i zaprezentowały własne interpretacje wierszy. Następni byli uczniowie klasy V, a jako ostatnia wystąpiła klasa IV, prezentując na początku wiersze, a kończąc życzeniami dla ukochanych Rodziców. Uczennice i uczniowie w swych wierszach powiedzieli, że najpiękniejsze chwile w ich życiu to te, które spędzają razem z mamą lub tatą. Dodatkową atrakcją było wręczanie własnoręcznie wykonanych przez uczniów kwiatów oraz składanie życzeń. Całość występu uświetnił śpiew dzieci. Nie obyło się bez wzruszeń, gdyż niejednej mamie popłynęła po policzku łza radości, a wszyscy uczniowie byli dumni, że w tak piękny sposób mogli podziękować swoim Rodzicom za wszystko, co dla nich zrobili i robią. Po uroczystości, pełni wrażeń Rodzice wraz ze swymi pociechami zasiedli do wspólnego słodkiego poczęstunku.

Renata Boduch

wstecz